Main Page | Contact | Linkspolska wersja
Katedra Biomateriałów Aktualnosci Badania naukoweWyposażenie katedryWspółpraca naukowaDziałalność dydaktyczna Katedra Biomateriałów

KIEROWNIK KATEDRY

HEAD OF THE DEPARTMENT:

chlopek@agh.edu.pl A3, room 205 25-03

DEPARTMENT SECRETARIAT:

Katarzyna Rosińska-Gołdasz biomat@agh.edu.pl A3, room 206 44-47
Katarzyna Trała kabe@agh.edu.pl A3, room 206 25-61

DEPARTMENT STAFF:

Prof. Stanisław Błażewicz
blazew@agh.edu.pl A3, room 207 22-39
mblazew@agh.edu.pl A3, room 228 47-38
jlaska@agh.edu.pl A3, room 209 23-31
Prof. Elżbieta Pamuła epamula@agh.edu.pl A3, room 208 44-48
Aneta Frączek - Szczypta, Ph. D. afraczek@agh.edu.pl A3, room 225 37-59
Karol Gryń, Ph. D. kgryn@agh.edu.pl A3, room 203b 46-35
Teresa Gumuła, Ph. D. tgumula@agh.edu.pl A3, room 203a 52-06
Małgorzata Krok-Borkowicz, Ph. D. krok@agh.edu.pl A3, room 210 23-38
Anna Lis, Ph. D. annal@agh.edu.pl A3, room 210 23-38
Beata Macherzyńska, Ph. D. beatam@agh.edu.pl A3, room 204a 25-91
Anna Morawska-Chochół, Ph. D. morawska@agh.edu.pl A3, room 225 37-59
Katarzyna Nowicka, Ph. D. nowicka@agh.edu.pl A3, room 203a 52-06
Kinga Pielichowska, Ph. D. kingapie@agh.edu.pl A3, room 204a 25-91
Wojciech Piekarczyk, Ph. D. wpiekar@agh.edu.pl A3, room 226 25-63
Krzysztof Pietryga, M. Sc.   A3, room 501 47-44
Ewa Stodolak - Zych, Ph. D. stodolak@agh.edu.pl A3, room 204b 34-41
Barbara Szaraniec, Ph. D. szaran@agh.edu.pl A3, room 203b 46-35
Piotr Szatkowiski, Ph. D. pszatko@agh.edu.pl A3, room 202c  

 

Patrycja Domalik - Pyzik, M. Sc. pdomalik@agh.edu.pl A3, room 202c  
Bogusław Kotecki A3, room 226 25-63
Bronisław Rajca   B6 Technology laboratory 24-98

 

PhD STUDENTS:

 

Aleksandra Benko, M. Sc. akbenko@gmail.com A3, room 203a 52-06
Patrycja Domalik - Pyzik, M. Sc. pdomalik@agh.edu.pl A3, room 202c  
Maciej Gubernat, M. Sc. gubernat@poczta.fm B6 Technology laboratory 24-98
Łukasz Kantor, M. Sc. lukasz.kantor@poczta.onet.pl A3, room 501 47-44
Klaudia Król , M. Sc. klaudiak@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Tomasz Lis, M. Sc. lis_tomek@wp.pl B6 Technology laboratory 24-98
Anna Magiera, M. Sc. asocha@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Jakub Marchewka, M. Sc. jmar@agh.edu.pl B6 Technology laboratory 24-98
Krzysztof Pazdan, M. Sc. krzysztofpazdan@gmail.com A3, room 202c  
Krzysztof Pietryga, M. Sc.   A3, room 501 47-44
Urszula Posadowska, M. Sc. uposadow@agh.edu.pl A3, room 210 23-38
Katarzyna Reczyńska, M. Sc. kmr@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Arkadiusz Rudawski, M. Sc. rudawski@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Łucja Rumian, M. Sc. lrumian@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Piotr Szczepańczyk, M. Sc. pszczepa@agh.edu.pl A3, room 202c  
Małgorzata Świętek, M. Sc. swietek@agh.edu.pl A3, room 226  
Alicja Wedel - Grzenda, M. Sc. wedel@agh.edu.pl A3, room 501 47-44
Iwona Wojak - Ćwik, M. Sc. iwonawojak@hotmail.com A3, room 501 47-44

 

actuality | staff | research | laboratories | joint collaboration | teaching activity